KOMUNIKAT PWIK

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje, że woda produkowana przez naszą Spółkę i dostarczana do Państwa domów i firm za pośrednictwem zbiorczego systemu wodociągów jest bezpieczna. Dla zapewnienia bezpieczeństwa Konsumentów, woda jest badana zarówno w zakresie fizyko-chemicznym, jak i bakteriologii. Wyniki badań potwierdzają, że woda spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi oraz wymagania Dyrektywy Rady Unii Europejskiej dotyczącej jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego, pozostajemy w stałym kontakcie z wołomińskim sanepidem. Obecnie nie przewiduje się zmian w realizowanym przez Przedsiębiorstwo procesie uzdatniania wody. Prowadzony proces jest wystarczający dla zapewnienia bezpieczeństwa wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

 
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Projekt, wykonanie i wdrożenie 2011 r.
BresIT tworzenie stron