PROW 2

                                                                                                                                                                                   

                                        

                                                                                                                                                                                                         

 

 

 

 

                  

 

 

 

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wołominie pozyskało 1 453 962,00 złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich z dofinansowaniem na poziomie 63,63 % kosztów kwalifikowanych.

                                

Przedsiębiorstwo, 30 listopada 2020 r. podpisało z  Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie, umowę o dofinansowanie projektu pt. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Duczki”.

Projekt realizowany jest w ramach operacji „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” na lata 2014 – 2020 objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

 

Wnioskiem o dofinansowanie została objęta inwestycja: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z przepompownią ścieków sanitarnych, studnią pomiarową, studnią zasuw, przewodem tłocznym, odgałęzieniami do granic posesji w ul. Konwaliowej, Stokrotki, Jaroszewskiej oraz drogach dojazdowych do ul. Jaroszewskiej, a także budową sieci wodociągowej w ul. Konwaliowej i przebudową sieci wodociągowej w ul. Jaroszewskiej w m. Duczki w gm. Wołomin.

 

W wyniku realizacji operacji osiągnięty zostanie następujący cel: poprawa warunków życia mieszkańców poprzez uzupełnienie infrastruktury technicznej związanej z dostawą wody i odprowadzaniem ścieków. Planowane jest wybudowanie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o długości 1,333 km wraz z odgałęzieniami o długości 0,180 km i kanalizacji tłocznej o długości 0,117 km wraz z budową 1 przepompowni ścieków z infrastrukturą towarzyszącą. W zakres projektu wchodzi również budowa sieci wodociągowej o długości 0,31 oraz przebudowa sieci wodociągowej o długości 0,076 km.

 

 
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Projekt, wykonanie i wdrożenie 2011 r.
BresIT tworzenie stron