e-faktura

Szanowni Państwo,

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wołominie informuje, że każdy nasz  Klient  może aktywować usługę e-faktury i otrzymywać ją na wskazany przez siebie adres e-mail. Zachęcamy do wypełnienia i przekazania nam „Formularza zgody na otrzymywanie faktur w wersji elektronicznej” (Formularz zgody na przesyłanie e-faktury). W momencie aktywacji tej usługi, e-faktura zastępuje dotychczasową, papierową formę tego dokumentu.

Usługa e-faktury jest bezpłatna. Gwarantuje natychmiastową informację o ilości zużytej wody, odprowadzonych ściekach, należności wynikających z tego tytułu oraz informację o ewentualnych, nieuregulowanych należnościach.

Dzięki e-fakturze każdy z Państwa może w wygodny sposób przechowywać swoje faktury na wybranym przez siebie nośniku elektronicznym, minimalizując konieczność przechowywania dokumentów papierowych. Warto też pamiętać, że dokument w takim kształcie może być wielokrotnie odtwarzany, jak również – w razie potrzeby - wydrukowany.

E-faktura zawiera takie same dane, jak faktura w wersji tradycyjnej i posiada taką samą wartość prawną, co jej papierowy odpowiednik. Usługa ta jest także bardzo bezpieczna, co szczególnie w tych niepewnych czasach pandemii odgrywa istotną rolę.

Dodatkowo, po podaniu swojego numeru telefonu w Formularzu, w momencie wystawienia faktury przesyłany jest do Państwa sms z krótką informacją o kwocie do zapłaty.

W związku z powyższym, od maja 2020 roku do bieżących faktur dołączamy „Formularz zgody na otrzymywanie faktur, duplikatów faktur, korekt faktur, wezwań do zapłaty i innych zawiadomień w wersji elektronicznej”. Po wypełnieniu druku, prosimy przesłać jego oryginał na adres naszego Przedsiębiorstwa. Formularz mogą także Państwo pobrać z naszej strony internetowej: www.pwik.wolomin.pl.  

Zachęcamy Państwa do aktywowania usługi e-faktury, dzięki czemu wspólnie przyczyniamy się do ochrony środowiska i oszczędzamy swój czas.

Dodatkowych informacji udziela Dział Obsługi Klienta PWiK, pod nr. tel.: 22 776 21 21 wew. 117.

Zarząd PWiK Sp. z o.o.

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin korzystania z e-faktury

Formularz zgody na przesyłanie e-faktury

Formularz odwołania zgody na przesyłanie e-faktury

Formularz zmiany adresu e-mail

Pełnomocnictwo

Dbajmy razem o Środowisko Naturalne

E-faktura AKTYWUJ TROSKĘ O ŚRODOWISKO

 

Konkurs „Aktywuj E-fakturę Dbaj o naturę i zgarnij vouchery do kina”

 

 

 

 
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Projekt, wykonanie i wdrożenie 2011 r.
BresIT tworzenie stron