Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej sieci wodociągowej wraz z odgałęzieniami i sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami, w pasie drogowym DW634 ul. 1-go Maja w Wołominie z podziałem na zadania

rozstrzygnięcie

zestawienie ofert

decyzja MZDW 66/2020

decyzja MZDW 64/2020

pytania i odpowiedzi

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie, zaprasza uprawnione podmioty do udziału  w postępowaniu na „Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej sieci wodociągowej wraz z odgałęzieniami i sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami, w pasie drogowym DW634 ul. 1-go Maja w Wołominie z podziałem na zadania:

  1. Sieć kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami  w pasie drogowym DW634                ul. 1-go Maja w Wołominie na odcinku od ul. Rejtana do wysokości dz. ew. nr 31/4 obr. 32 Wołomin, szacunkowa długość Lca=210,0mb.
  2. Sieć wodociągowa wraz z odgałęzieniami  oraz sieć kanalizacji sanitarnej wraz               z odgałęzieniami  w pasie drogowym DW634 ul. 1-go Maja w Wołominie na odcinku od ul. Ossowskiej do wysokości dz. ew. nr 109/4 obr. 27 Wołomin, szacunkowa długość wodociągu Lca=90,0mb, kanalizacji sanitarnej Lca=60,0mb.

Ogłoszenie

opz

formularz ofertowy

Wzór Umowy

 
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Projekt, wykonanie i wdrożenie 2011 r.
BresIT tworzenie stron