Dział Techniczny

Dział Techniczny prowadzi działalność w następującym zakresie:

1.   wydaje umowy przyłączeniowe wraz z określeniem technicznych warunków przyłączenia do sieci oraz warunki techniczne na budowę sieci (wniosek pdf) wg następujących zasad:
•    dla terenów Miasta i Gminy Wołomin wydawane są umowy przyłączeniowe wraz z określeniem technicznych warunków przyłączenia do sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej i sieci kanalizacji deszczowej oraz warunki techniczne na budowę sieci wodociągowych oraz sieci i urządzeń kanalizacji sanitarnej i deszczowej,
•    dla terenów Miasta Kobyłka umowy przyłączeniowe wraz z określeniem technicznych  warunków przyłączenia do sieci wodociągowej oraz warunki techniczne na budowę sieci wodociągowych.
Warunki techniczne przyłączenia nieruchomości położonych na terenie Miasta Kobyłka do miejskiej sieci kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej wydaje Urząd Miasta Kobyłka- Wydział Infrastruktury- ul. Wołomińska 3, 05-230 Kobyłka

2.    wykonuje i uzgadnia dokumentację projektową w zakresie infrastruktury wod-kan.

3.  prowadzi nadzór techniczny oraz dokonuje odbiorów technicznych robót budowlanych, związanych z działalnością Przedsiębiorstwa.

Procedura przyłączenia do miejskiej sieci wodociągowej i/lub kanalizacyjnej lub odgałęzienia kanalizacyjnego.


Istnieje możliwość pomiaru poboru wody do podlewania terenów zielonych w okresie letnim. W tym celu należy złożyć wniosek o wydanie warunków technicznych na montaż dodatkowego wodomierza do podlewania zieleni w okresie letnim (wniosek pdf).

 

 

Dział Techniczny

ul. Graniczna 1
05-200 Wołomin
Tel. (22) 776 21 21; 776 33 58
Fax. (22) 776 21 21

Numery Wewnętrzne: 120; 112; 106; 110

Godziny pracy:
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Piątek: 7.00-15.00
Czwartek – dzień zamknięty dla Interesantów 

 
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Projekt, wykonanie i wdrożenie 2011 r.
BresIT tworzenie stron