Dział Techniczny

Dział Techniczny prowadzi działalność w następującym zakresie:

1.   wydaje umowy przyłączeniowe wraz z określeniem technicznych warunków przyłączenia do sieci oraz warunki techniczne na budowę sieci (wniosek pdf) wg następujących zasad:
•    dla terenów Miasta i Gminy Wołomin wydawane są umowy przyłączeniowe wraz z określeniem technicznych warunków przyłączenia do sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej i sieci kanalizacji deszczowej oraz warunki techniczne na budowę sieci wodociągowych oraz sieci i urządzeń kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

2.    wykonuje i uzgadnia dokumentację projektową w zakresie infrastruktury wod-kan.

3.  prowadzi nadzór techniczny oraz dokonuje odbiorów technicznych robót budowlanych, związanych z działalnością Przedsiębiorstwa.
 

Istnieje możliwość pomiaru poboru wody do podlewania terenów zielonych w okresie letnim. W tym celu należy złożyć wniosek o wydanie warunków technicznych na montaż dodatkowego wodomierza do podlewania zieleni w okresie letnim (wniosek pdf).

 

 

Dział Techniczny

ul. Graniczna 1
05-200 Wołomin
Tel. (22) 776 21 21; 776 33 58
wew. 110

Pozostałe numery wewnętrzne:

Warunki Techniczne - 105

Dzienniczki i zgłoszenia budowy - 106

Zwrot kosztów budowy przyłączy - 107

Projekty techniczne - 108

Uzgodneinia projektów - 109

Godziny pracy:
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Piątek: 7.00-15.00
Czwartek – dzień zamknięty dla Interesantów 

 
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Projekt, wykonanie i wdrożenie 2011 r.
BresIT tworzenie stron