Konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Wody

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. Gmina Wołomin i Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wołominie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej ilustrującej hasło „Woda źródłem życia”, na temat znaczenia wody dla życia na Ziemi, w tym wpływu na bioróżnorodność oraz zdrowie człowieka.

Dzisiejsze święto to okazja do zastanowienia się nad tym ile i do czego zużywamy wodę? Czy wykorzystujemy ją z rozwagą? Jakie ma ona znaczenie dla nas, roślin, zwierząt i całego ekosystemu. Warto abyśmy wszyscy docenili jej wartość i rolę w naszym życiu.

Prace należy złożyć do skrzynki podpisanej KONKURS PLASTYCZNY „WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA” umieszczonej przed Urzędem Miejskim w Wołominie, ul. Ogrodowa 4 (wejście główne od strony Starostwa Powiatowego).

Na Wasze prace czekamy do 19 kwietnia.

 

Regulamin konkursu plastycznego „WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA”

Oświadczenie konkursu „WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA”

 
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Projekt, wykonanie i wdrożenie 2011 r.
BresIT tworzenie stron