OGŁOSZENIE ul. 100-lecia - projektowanie sieci kanalizacji sanitarnej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie przy ul. Granicznej 1 informuje, iż prowadzone są prace projektowe sieci kanalizacji sanitarnej w ul. 100-lecia na odcinku od ul. Boryny w Helenowie do ul. Księżycowej w Zagościńcu.

Projektantem sieci jest firma:

Usługi Projektowe Hanna Szustecka

ul. Porzeczkowa 20,

96-500 Sochaczew

Tel. (46) 862-42-10

Projektant będzie kontaktował się z właścicielami posesji zlokalizowanych przy ul. 100-lecia w celu wyznaczenia trasy odgałęzień kanalizacyjnych.

Przedsiębiorstwo informuje również, iż uzupełniane będą brakujące odgałęzienia wodociągowe w ul. 100-lecia na odcinku od ul. Boryny w Helenowie do ronda u zbiegu ulic 100-lecia, Podmiejskiej i Szkolnej w Zagościńcu oraz brakujące odgałęzienia kanalizacji sanitarnej na odcinku od ul. Księżycowej do ronda u zbiegu ulic 100-lecia, Podmiejskiej  i Szkolnej w Zagościńcu. Mieszkańcy zainteresowani podłączenie do sieci wodociągowej  i kanalizacji sanitarnej proszeni są o kontakt z Przedsiębiorstwem pod nr telefonu     (22) 776-21-21 wew. 112, sprawę prowadzi Andrzej Kwiatkowski.

 
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Projekt, wykonanie i wdrożenie 2011 r.
BresIT tworzenie stron