Podziękowanie dla Mieszkańców Kobyłki

Wołomin, dnia 01.06.2020 roku

Szanowni Klienci z Miasta Kobyłka,

 

            Z dniem dzisiejszym, po ponad 20 latach bezpośredniej z Państwem współpracy, kończymy swoje działania w zakresie zbiorowego dostarczania wody i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Miasta Kobyłka. Sprawami z www. zakresu zajmować się będzie teraz utworzona przez Gminę Kobyłka spółka Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kobyłce.

            W imieniu Zarządu PWiK Sp. z o.o. oraz wszystkich naszych pracowników Spółki pragniemy złożyć każdemu z Państwa ogromne podziękowania za dotychczasową współpracę. Przez tyle lat bezpośredniej współpracy bywały zapewne zarówno momenty lepsze, jak i gorsze, ale zawsze nadrzędnym celem naszych działań podejmowanych na terenie Miasta Kobyłka była rzetelna obsługa Państwa w zakresie usług wodociągowo – kanalizacyjnych.

Co prawda kończymy wieloletnią bezpośrednią współpracę, ale nie oznacza to, że się całkowicie rozstajemy 😊. Po tych zmianach wciąż będą Państwo korzystać z wołomińskiej wody, jak i odprowadzać ścieki do naszej oczyszczalni w Leśniakowiźnie. Zmienia się jedynie formuła prawna rozliczeń, które teraz będą realizowane przez PGK Sp. z o.o. w Kobyłce.

            Mamy nadzieję, iż przejęcie wszelkich obowiązków w zakresie zbiorowego dostarczania wody i odprowadzania ścieków przez PGK Sp. z o.o. na terenie Miasta Kobyłka nastąpi bez większych komplikacji i uciążliwości, a usługi świadczone przez nowy podmiot będą na wysokim i satysfakcjonującym Państwa poziomie. „Młodszemu Koledze z branży” 😊 życzymy skuteczności i wytrwałości w realizacji założonych celów, a władzom Kobyłki –dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem przez tyle lat.

 

Z wyrazami szacunku

Zarząd oraz Pracownicy

Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z. o.o. w Wołominie

 
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Projekt, wykonanie i wdrożenie 2011 r.
BresIT tworzenie stron