Ważny Komunikat - stan wody 30.04.2020

KOMUNIKAT ZARZĄDU
Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z .o.o. w Wołominie

z dnia 30 kwietnia 2020 r.

 

Informujemy, że na Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Granicznej 1 w Wołominie nastąpiło pogorszenie jakości mikrobiologicznej wody.

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wołominie podjęło natychmiastowe działania mające na celu zlokalizowanie źródła zanieczyszczeń oraz wprowadziło chlorowanie wody celem usunięcia zanieczyszczenia z sieci wodociągowej. Zarząd Przedsiębiorstwa pozostaje  w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną i realizuje jej zalecenia.

 

Informujemy, że efektem towarzyszącym procesowi chlorowania wody może być zmiana jej walorów smakowych, zapachowych jak również zmiana barwy.

 

W związku z powyższym informujemy, że woda jest zdatna do użycia gospodarczego (prania, zmywania, kąpieli).

Zaleca się jednak wykorzystywanie wody do spożycia po przegotowaniu.

 

Zapewniamy, że podjęliśmy wszelkie działania pozwalające na przywrócenie właściwych parametrów wody. Obecnie, przy zastosowaniu powyższych wytycznych, nie ma zagrożenia dla życia i zdrowia mieszkańców.

 

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

W imieniu Zarządu PWiK Sp. z o.o.

Paweł Solis

Prezes Zarządu

 

Dodatkowe informacje udzielane są pod numerami telefonów:

605-260-430

603-158-156

608-520-346

 
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Projekt, wykonanie i wdrożenie 2011 r.
BresIT tworzenie stron