Zakup i dostawa tablicy pamiątkowej dla projektu Budowa i remont sieci kanalizacyjnych w gminie Wołomin oraz modernizacja urządzeń technicznych

ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

rozstrzygnięcie

zestawienie ofert

ogłoszenie o  zamówieniu

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji ogłasza przetarg nieograniczony na Zakup i dostawę materiałów tablicy  pamiątkowej dla projektu „Budowa i remont sieci kanalizacyjnych w gminie Wołomin oraz modernizacja urządzeń technicznych” zgodnie z zasadami promocji projektów dla beneficjentów POIiŚ na lata 2007-2013

Tryb udzielenia zamówienia:

Postępowanie na zamówienie w trybie przetargu nieograniczonego prowadzone na podstawie „Regulaminu udzielania przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie zamówień nieobjętych ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych”

Kryteria oceny – cena 100%

Termin i miejsce składania ofert – 16.11.2015 roku godz:11:45, Siedziba Zamawiającego Wołomin, ul. Graniczna1, Otwarcie ofert – 16.11.2015 godz. 12:00 – siedziba Zmawiającego, Wołomin, ul. Graniczna 1.

Wadium – oferta nie musi być zabezpieczona wadium.

Termin realizacji zamówienia: 14 dni kalendarzowych od dnia podpisania Umowy.

Osoby do kontaktu:

Elżbieta Płaczek, Urszula Kołdej - Nowicka – tel 22 776 21 21

SIWZ

 
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Projekt, wykonanie i wdrożenie 2011 r.
BresIT tworzenie stron